Współpraca

Cześć,

Chcesz wiedzieć więcej o mnie, o blogu i o tym jak może wyglądać nasza współpraca? W takim razie zostań jeszcze chwilę na tej stronie, a wszystkiego się dowiesz 🙂

Autorka Firlików

Mam na imię Estera i jestem autorką Firlików. Jako absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych wrażliwa jestem na doznania wzrokowe, dlatego wygląd bloga czy kompozycja poszczególnych postów ma dla mnie ogromne znaczenie. Z kolei moje wykształcenie polonistyczne czyni mnie wrażliwą na poprawność językową, ale również na melodykę wypowiedzi. Przede wszystkim jednak staram się podchodzić do swojej pracy nieszablonowo. Nikogo nie naśladuję, wyrażam samodzielne sądy, kreuję i tworzę. Inspiracją jest dla mnie absolutnie wszystko!

Oprócz tego, że tworzę Firliki jestem matką i żoną, miłośniczką kotów i gór. Uwielbiam sztukę, kocham podróże, interesuje mnie każdy napotkany człowiek.

O Firlikach

To przestrzeń, która ma inspirować, wspierać, wywoływać dyskusje. Skierowana nie tylko do rodziców, ale do każdego kto lubi podróże, książki i innych ludzi. Jaka była geneza i jakie są cele oraz kategorie tematyczne dowiesz się ze strony „O Firlikach” <- klik

Współpraca

Sugerowane formy współpracy:

Projekt, akcja, kampania – Firliki chętnie wesprą szczytne inicjatywy. Jeśli potrzebujesz ambasadora, patronatu medialnego – śmiało pisz.

Recenzja bądź relacja – do współpracy zapraszam wydawnictwa, przedstawicieli marek, organizatorów eventów. Firliki podejmą się recenzji książki, wypromują produkt, opiszą wydarzenie bądź zrelacjonują wyjazd.

Zapraszam do kontaktu ze mną: kontakt@firliki.com

Pozdrawiam,

Estera Zoc-Firlik

A TUTAJ PARTNERZY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁAM

PATRONAT MEDIALNY:

http://targiszczecin.pl/
http://targiszczecin.pl/

WSPÓŁPRACA:02_logo_bez_popisu

POSTY, KTÓRE POWSTAŁY WE WSPÓŁPRACY Z:

POLSKI KOLAGEN

O tym, jak dzięki pewnemu przyjaznemu środkowi zostałam gospodynią domową.

O tym, jak zatrzymać czas.

O prostych sposobach na zachowanie młodości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *