Mamy w sieci na Targach Dziecko Mama Tata
Macierzyństwo

Mamy w sieci na Targach Dziecko Mama Tata

Przedstawiam Wam młode kobiety, które godzą macierzyństwo ze swoją pasją, które dzielą się swoim doświadczeniem, a niekiedy wpuszczają do swojego intymnego świata. To mamy, które działają w tzw. parentingu, każda z nich ma swoje miejsce w sieci i swoich wiernych fanów. Będziecie mogli je poznać osobiście podczas Targów Dziecko Mama Tata, które odbędą się 3 i 4 września w hali Azoty Arena w Szczecinie.

Jeśli jednak nie znacie ich jeszcze w ogóle, to pozwólcie, że je Wam przedstawię 🙂 (Klikajcie w nazwy blogów)

Mamy w sieci

MAŁE I DUŻE DZIECIĘCE PODRÓŻE

Karolina – energiczna dziewczyna, która lubi poznawać świat i ciekawych ludzi. A zwłaszcza Matki Polki na obczyźnie. Dominującą formą na jej blogu jest wywiad, co tylko potwierdza zainteresowanie drugim człowiekiem, ale również zacięcie dziennikarskie. Jeśli ktoś jest ze Szczecina i słucha Radia Szczecin być może miał okazję wysłuchać reportażu jej autorstwa.

Mimo że na blogu światowo ja wybrałam coś bardziej lokalnego 😉

Karolina

MAMOWYMI OCZAMI

Agnieszka – bez wątpienia zakochana w swoich dzieciach. Kadruje rzeczywistość i częstuje nas kalejdoskopem zwykłego, ale nastrojowego życia. Gwiazdą samą w sobie jest Amelka – nie potrzebuje dodatkowego światła, makijażu czy scenariusza, ona po prostu jest i zachwyca. Być może do gwiazdorskiego teamu dołączy wkrótce synek…

Krótko i na temat: czyją córką jest Amelka 😉

Agnieszka

MAMA NA TROPIE

Kasia – przedsiębiorcza heroina! (Nie, nie narkotyk 😉 )Biję pokłony dla jej sił witalnych – wychowywać trzech synów, w tym bliźniaki? Pełen szacun! (Ja wymiękam przy jednym 😉 ). Na blogu pomoże i doradzi, bez zadęcia, bez zbędnej afektacji. Mamy bliźniaków na pewną znajdą u niej wsparcie i inspiracje.

A tak pisze Kasia o miodowym bloku.

Kasia

MAMA Z BLOKU

Iza – ciepła, uśmiechnięta, krucha wrocławianka, która zamieszkała w Szczecinie. Miłośniczka psów. Pisze prosto z serca, naturalnie i emocjonalnie. Równie słodka jak jej córka i dwa psiaki 😉 Razem ze swoją córeczką tworzą łobuzerski, ale ciepły duet.

A że pozytywna z niej istota świadczy o tym tenże wpis.

Iza

FIRLIKI

Nas już chyba trochę znacie, co? 😉

Estera

To co? Wpadacie na Targi Dziecko Mama Tata?

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku.

Przeczytajcie o moich wrażeniach z Targów Dziecko Mama Tata w Szczecinie 2016.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *