Firliki na Targach Dziecko Mama Tata w Szczecinie
Macierzyństwo

Firliki na Targach Dziecko Mama Tata w Szczecinie

Drodzy, obecni lub przyszli, rodzice ze Szczecina i okolic – specjalnie dla Was w hali Azoty Arena już 3 i 4 września odbędą się Targi Dziecko Mama Tata! Przez te dwa dni będziecie mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą z takich dziedzin jak edukacja, rękodzieło, rozrywka czy zdrowie. Nie zabraknie również atrakcji dla Waszych dzieciaków – będzie między innymi strefa dmuchańców oraz szczudlarze i bohaterowie z bajek. Wstęp na targi bezpłatny!

Firliki na Targach Dziecko Mama Tata w Szczecinie

Zachęcam nie bez powodu. Nie tylko dlatego, że sama jestem mamą i chętnie zobaczę, co oferuje branża dziecięca. Namawiam gorąco, ponieważ Firliki będą obecne, jako uczestnik panelu dyskusyjnego wraz z innymi mamami, które działają w sieci 🙂 Dla mnie to okazja do wyrwania się z internetowej otchłani i bezpośredniego zaprezentowania się ewentualnym zainteresowanym. Może poznam nowe, ciekawe osoby lub zaangażuję się w jakąś interesującą współpracę?

Przeczytaj jak podsumowałam Targi Dziecko Mama Tata w Szczecinie <- KLIK

 

Zaraz, zaraz – mój osobisty interes nie nakłoni Was raczej do odwiedzenia targów 😉 Namawiam zatem dalej 😉 Przede wszystkim, jak zapewniają dziewczyny z działu organizacji, będą to targi inne niż te, które odbywały się na przy ulicy Struga w Szczecinie. Pierwsza, podstawowa różnica to brak opłaty za wstęp. Druga to ciekawy i aktywizujący program. Ma się dziać! 😉 Na pewno novum jest zaangażowanie nas, mam blogerek, do współtworzenia wydarzenia – poprzez promocję, ale również dyskusję na temat kobiet, które wychowując, starają się jednocześnie na tym swoim rodzicielstwie zbudować pasję czy wykonywać pracę zarobkową.

Na targach nie byłam sama, były ze mną Mamy w sieci <- KLIK

 

Do odwiedzin powinien zachęcić katalog wystawców: Hop Siup (kreatywna pracownia hand made), Berbeć (sklep z zabawkami), Baw się i buduj (miejsce, w którym dzieci mogą tworzyć kreatywne budowle z klocków), Fika (kluboksięgarnia), Oleńka (salon artykułów dziecięcych), Wilk Art (agencja artystyczna)…mogłabym wymieniać tak dłuuugo, bo wystawców jest około 80 i ta liczba wciąż się zmienia, bo przed samym wydarzeniem dołączają nowe firmy 🙂

Będą też konkursy, pokaz mody, w którym wystąpią Wasze dzieci wyłonione w castingu, a także warsztaty dla dzieci i rodziców. Mama Studio zapowiedziało, że zrobi zdjęcie Waszym pociechom za darmo! Nie widzę wyjścia, musicie wpaść! 😉

Więcej szczegółów na stronie Targi Dziecko Mama Tata

Dołączajcie również do utworzonego przeze mnie wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *