czy wiesz jak ocalić wspomnienia od zapomnienia
Moim zdaniem

Czy wiesz jak ocalić wspomnienia od zapomnienia?

Młodzi. Z pasją.  Z pomysłem na siebie i planem na życie. Chcą zmieniać rzeczywistość. Oferują dobrej jakości produkt. Iluż takich na naszym rynku? Co ich wyróżnia? To, że są AŻ!

Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z AŻ Studio pomyślałam…

…profesjonalna z ugruntowaną już pozycją na rynku firma, która zatrudnia dużo ludzi. Cóż, myliłam się. Zgadza się jedynie to, że są profesjonalni. A właściwie należałoby napisać, że są profesjonalni, bowiem za cały projekt od A do Ż, odpowiadają trzy osoby!

Irina Lechowicz i jej mąż Krzysztof Lechowicz wspólnie z siostrą Iriny, Maryią Niewiarowską, tworzą AŻ Studio od samych podstaw do gotowego już produktu. Cała koncepcja, na której opiera się ich rodzinna inicjatywa, to efekt wielu rozmów, przemyśleń, tak zwanej burzy mózgów. Nie ma tam przypadkowości, nawet w najmniejszym detalu.

Zarówno wizerunek, idea jak i ich rękodzieło, tworzą spójną całość.

Witrynę internetową AŻ Studio cechuje swego rodzaju „sterylność” i oszczędność, twórczość zaś wysoka jakość, na którą składają się materiały od rodzimych dostawców oraz precyzja wykonania. Może się więc wydawać, że pieczołowite budowanie marki zdominowało ambitną trójkę. I tutaj, po raz kolejny, muszę sprostować.

Ambitni, owszem, są, ale kiedy ich poznasz zakochasz się w ich otwartości, ciepłu, a przede wszystkim rodzinności.

Bo nie da się zaprzeczyć, że rodzinne więzy to najsilniejszy fundament tej firmy. To przecież chęć zachowania wspomnień najstarszych członków familii zrodziła potrzebę stworzenia AŻ Booka, zarówno dla babci, jak i dla dziadka. Zaraz, zaraz: Jakiego AŻ Booka? – zapytacie. Ano takiego, który pozwala spisać dziadkom swoją historię. To przecież nic nowego! – pewnie mi odpowiecie, a ja zapewnię Was, że ich twórcy zrobili wszystko, żeby AŻ Booki były unikalne.

Przede wszystkim są minimalistyczne. To co zaskakuje, to brak lukierkowej formy, dominuje natomiast prostota i „graficzność”.

Kolejnym wyróżnikiem jest fakt, iż właściciel takiej księgi może dowolnie manipulować zawartością i dodawać kolejne strony, jeśli tylko ma taką ochotę. Dla mnie strzał w dziesiątkę! Czasami skończona struktura danego produktu narzuca nam pewne ramy i ograniczenia, a tutaj mamy wpływ na kompozycję i na ostateczny wyraz całości.

Jesteście ciekawi wspomnień Waszych dziadków? Chcecie podarować im coś oryginalnego, co zostało stworzone z sercem? Jeśli tak to mam dla Was dobrą wiadomość – dla moich czytelników, którym wpadły w oko AŻ Booki na hasło: „firliki” czeka 10% rabatu oraz darmowa wysyłka. Śpieszcie się, bowiem Dzień Babci i Dzień Dziadka tuż tuż 😉

AŻ Booki znajdziecie tutaj.

az-book

az-buk

az-buk-2

az-babcia

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości AŻ Studio.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *